dietetyka

Nasz specjalista o sobie

Jestem medalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce, szkoleniowcem, ekspertem portalu SFD.pl i Potreningu.pl.

Z treningiem i zdrowym stylem życia związany jestem od 16 lat. Jako osoba, która już w młodym wieku wyznaczyła sobie pewne cele sportowe ambitnie podchodziłem do sprawy kładąc nacisk na odpowiednie odżywianie. Poprawa zdrowia, wyników sportowych i doskonalenie ciała za pomocą właściwego żywienia stało się moją pasją, którą do dzisiaj zarażam innych.

Stale się rozwijam i szkolę. Będąc na bieżąco z aktualnymi badaniami, nowinkami żywieniowymi wychodzę poza utarte schematy. Testuję je na sobie, a później te skuteczne wdrażam w pracę z podopiecznymi. Jestem przede wszystkim praktykiem. Przez 16 lat sprawdziłem na sobie większość systemów, stylów żywieniowych i treningowych. Jadłem od 2 do 6 posiłków dziennie, stosowałem okresowy posty, gdzie nie jadłem nawet 20h, omijałem celowo śniadania, trenowałem na czczo. Stosowałem dietę wysokowęglowodanową, niskowęglowdanową, wysokobiałkową, wszystko co było możliwe. Sprawdziłem na sobie większość patentów i nowinek żywieniowych oraz stosowałem większość suplementów. Wszystko po to, by stać się jak najlepszym i wiedzieć jak najwięcej.

Ze swoimi podopiecznymi odnoszę sukcesy zarówno sportowe, jak i na polu kształtowania sylwetki W swojej pracy pomagam zarówno początkującym, którzy marzą o utracie tkanki tłuszczowej, wzroście muskulatury i poprawie zdrowia oraz zaawansowanym, w tym zawodnikom, którzy chcą poprawić wyniki sportowe.

Współpracuję z zawodowymi sportowcami: Michał Michalski (KSW), Jakub Kozera (Mistrz Polski K1), Mateusz Brusiło (Mistrz Polski K1), Michał Golasiński (FEN), Kacper Koziorzębski (Spartan), Juliusz Bienkiewicz (Tenis) zawodnikami judo, tenisistami, piłkarzami, kulturystami, crossfiterami.
W latach 2016-2017 byłem żywieniowcem KK Górnik Wałbrzych.

Skontaktuj się ze mną

Close Menu