Karnety

open / open student

Nasz najbardziej uniwersalny karnet upoważniający do udziału niemalże we wszystkich zajęciach w naszym klubie (poza sekcją Powerlifting oraz zajęciami Kids). Dodatkowo nieograniczony dostęp w godzinach 6:00-16:00 i 20:00-22:00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach otwarcia boxa w weekendy.

GYM / GYM STUDENT

Karnet upoważniający do korzystania z całego dostępnego u nas sprzętu treningowego w godzinach 6:00-16:00 i 20:00-22:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach otwarcia boxa. W skład tego karnetu nie wchodzi udział w żadnych zajęciach.

Zawieszenie

W czasie trwania umowy można dwukrotnie zawiesić ją na czas maksymalnie 3 miesiące, zachowując przy tym status członka i gwarancję ceny. Koszt takiego zawieszenia wynosi 100 zł. Koszt miesięcznego zawieszenia wynosi 50 zł. Zawieszenie może być dokonane po wcześniejszym opłaceniu zaległych składek, jeżeli takowe istnieją. Osoby z karnetami typu Student mają możliwość wykorzystać dowolną ilość zawieszeń bezterminowych w czasie wakacji (od czerwca do października).

Wypowiedzenie

Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony, z 30- dniowym okresem wypowiedzenia. Umowa może być wypowiedziana przez Członka Klubu w każdym momencie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy musi nastąpić w formie pisemnej. Przy wypowiadaniu członkostwa, członek zobowiązany jest do zapłaty za cały okres wypowiedzenia plus za zaległe składki, jeżeli takie istnieją.

Wstąp do społeczności Health & performance

Staraliśmy się zamieścić na stronie wszystkie informacje, które mogą Cię interesować. Jednak najlepszą wizytówką tego, co i jak robimy, będzie poczucie tego na własnej skórze. Dlatego zapraszamy Cię do Morskiego Oka i gwarantujemy, że będziesz pod wrażeniem! Skąd ta pewność? Wynika z faktu, że z taką siłownią jak nasza, na pewno nie miałeś do tej pory do czynienia. Pierwsze wejście jest zupełnie za darmo. Porozmawiamy, poćwiczymy i podejmiesz decyzję.

Close Menu