MIEJSCE

W Morskim Oku trenujemy zarówno sportowców, jak i amatorów. Trenujemy indywidualnie i grupowo. Trenujemy innowacyjnie i z pasją. Gwarantujemy, że z nami wzmocnisz się fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Uwierzysz, że nie ma barier, nie do pokonania. Nie nauczymy Cię, jak omijać przeszkody, ale jak je pokonywać. Na treningu, w życiu osobistym i zawodowym.

Co nas wyróżnia? W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowo szeroki wybór zajęć i kardę trenerską złożoną z prawdziwych pasjonatów.  Traktujemy się wzajemnie jak jedna, wielka rodzina. Nie widzimy w Tobie wyłącznie klienta – widzimy przede wszystkim osobę, która trafiła do nas, aby zmienić coś w swoim życiu na lepsze. A my jesteśmy tu, żeby pomóc.

Nasz Box

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Na naszej sali treningowej znajdziecie takie strefy jak:

  • Strefa zajęć grupowych WOD
  • Strefa Weightlifting z pomostami i blokami ciężarowymi
  • Strefa Powerlifting z pomostem, Power Rack i ławkami zawodniczymi
  • Strefa Treningów Personalnych
  • Strefa Kalisteniczna z klatką Street Workout
  • Duża strefa outdoor z klatką zawodniczą Competitor

WOD

Kettlebells

Cardio

Treningi Personalne

Powerlifting

Weightlifting

Street Workout

Mobility

Outdoor

Lokalizacja

Nasz klub znajduje się na terenie Centrum Sportowego Morskie Oko. Jest to najlepsze miejsce do outdoorowej rekreacji we Wrocławiu.

Dlaczego? W sąsiedztwie klubu znajdziecie między innymi kąpielisko Morskie Oko, malowniczą trasę biegową Między Mostami oraz wzgórze Kilimandżaro.

Na terenie Centrum znajdziecie pełno zieleni i miejsca do wypoczynku. Ponadto możecie skorzystać u Nas z usług fizjoterapeuty w jednym z dwóch profesjonalnie wyposażonych gabinetów.

WhatsApp Image 2019-09-06 at 16.10.33(1)
WhatsApp Image 2019-09-06 at 16.10.34

TO TUTAJ!

Jeżeli jesteś sportowcem, pomożemy Ci wygrywać w zawodach.

Jeżeli jesteś amatorem, pomożemy Ci wygrywać w życiu.

Ostrzegamy Cię jednak, że nie będzie lekko. U nas nie ma znajdziesz wielu luster, klimatyzowanych pomieszczeń  i strefy spa. Nie uznajemy też żadnych dróg na skróty. Do nas przychodzisz trenować, a my dopilnujemy, żebyś za każdym razem dawał z siebie wszystko. Zobaczysz jednak, że warto, a efekty przyjdą szybciej niż mogłeś sobie zamarzyć. Przyjdź i zobacz. Na pierwsze spotkanie zapraszamy Cię zupełnie za darmo. Gdy tylko przekroczysz drzwi Morskiego Oka, podejdziemy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Przede wszystkim jednak, zrobisz swój pierwszy trening, jakiego nie zrobiłbyś na żadnej innej siłowni!

Zapraszamy!!!

Close Menu